zenei menedzsment ügynökség

Gold Record

kiadó, menedzsment, rendezvény, sajtó, PR
Állás a Gold Recordnál: junior online marketing
2021. Augusztus 04.

Magyarország vezető zenei menedzsment cége és fellépésszervező ügynöksége junior online marketinges munkatársat keres.

Feladatok:

  • irodai háttérmunka
  • régi és új kiadványok gondozása
  • események gyártása Facebookon
  • előadók felületeinek fejlesztése, figyelése
  • YouTube háttérfelületének megismerése, kezelése

Elvárt képességek:

  • Excel, Word felhasználói szintű használata
  • monotonitás tűrés
  • önálló munkavégzés
  • magas szintű precizitás

Előny:

  • alap képszerkesztő ismeretek
  • videóvágásos tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • családias munkahelyi légkör
  • önképzési lehetőség, folyamatos fejlődés

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, küldd el fényképes önéletrajzod és rövid motivációs leveledet fizetési igény megjelölésével a (csaba.baksa@goldrecord.hu) e-mail címre. A tárgyban jelöld a pozíciót!